Achiziție verificată
mărime: 41 (prea mare) , culoare: bej imprimeu leo
Eu port 40, am picior lat… am zis sǎ iau 41 sǎ nu am probleme. Sunt foarte mari.
Cred cǎ şi dacǎ aş fi luat nr. meu, 40, ar fi fost largi/mari.
Incercați nr. vostru, se va potrivi clar.
2026-06-13
Achiziție verificată
mărime: 37 (prea mare) , culoare: bej natur
Prea mari pt măr 37. Nu îmi plac că se văd degetele iar de la degete spre vârf mai e spațiu..de zici că e 39 -40. Era mai bine să fie model obișnuit la rotund si mai plin pe picior căci oricum cu vârful ascuțit e un spațiu nefolosit și nu aranjează bine . Poate va apare un model cu cataramă dar cu bot normal.
2025-03-29
Nu am putut găsi nicio recenzie care să îndeplinească criteriile date
Acest produs nu are încă opinii. Fii primul!
Completează câmpurile necesare în formular și scrie o scurtă recenzie a produsului achiziționat