Achiziție verificată
mărime: 38 (potrivit) , culoare: negru
Sacoul e foarte ok, l-am luat pentru că e bumbac şi e elastic, e comod. E mai degraba un antracit, un gri foarte-foarte inchis, ceea ce e bine, pentru ca eu nu port negru bine. E un model un pic sport, cu mansetele si gulerul elastice, in dungi. Dă un pic de vibe casual. Nu e genul de sacou foarte business. Mi-am dat seama ca nu e stilul meu prea mult, dar e bun pentru ţinutele mai casual sau pentru călătorii (de exemplu în avion e foarte ok). E bun şi peste fuste lungi sau rochii.
2026-05-15
Achiziție verificată
mărime: 40 (potrivit) , culoare: negru
Calduros, material bun
2025-10-05
Nu am putut găsi nicio recenzie care să îndeplinească criteriile date
Acest produs nu are încă opinii. Fii primul!
Completează câmpurile necesare în formular și scrie o scurtă recenzie a produsului achiziționat